Autor Loone Ots
Lavastaja Jaanus Nuutre
Helikujundaja Valter Soosalu
Kunstnik Jana Wolke
Tehnik Andres Raja
Etenduse juht Inge Kaseleht
Osades: Merle Palmiste (Eesti Draamateater), Tanel Saar (VAT Teater), Merilin Kirbits (IMPROTEATER Impeerium), Jaanis Valk (Tammsaare Teater), Siret Tuula, Amanda Hermiine Künnapas, Miika Pihlak

Suvi 1933. Soome on tühistanud karskusseaduse. Eesti randade senised piiritusekuningad peavad alustama uut elu. Mõnel on see kerge. Arnold Eerik hüüdnimega Viinakurat on juba ammu Toompea meestele oma semu. Tema kaaslane Käptn, endine kaugsõidukapten, tahab samuti tulivee smugeldamist lõpetada. Kuid kui annad kurdile sõrme, viib ta su kättpidi põrgu.
Viinakurat on paljude vaenlane. Nooruke piirivalvur, kes võitleb Eesti riigi eest ja nimel, ei tohi teada, et just Arnold Eerik laskis mullu maha tema venna. Kui aga Harku vanglast põgeneb Eeriku rivaal, piiritusekuninganna Hilda Warma, algab rannal suur mäng, hingede ajujaht, mille saak on liiga suur, et panusteks poleks elu ja surm. Hilda ootab last. Kas see teeb ta nõrgemaks? Kas Käptni kaunis tütar lööb jalad alt piirivalvuril? Miks Käptni proua on Eeriku poolt ja oma mehe vastu?
Kõike seda näeb ja kõigi mängijate eest kannab hoolt Virtin, Käptni maja hea vaim. Inimesel peab ju olema kodu, kui ta väsib ära vete ja viinade maailmast.

Esietendus 22.07.2022

Liitu uudiskirjaga

Soovid saada esimesena teada, mis on meie järgmine uus lavastus ja endale parima hinna ning istekohaga pilet napsata? Siis liitu meie uudiskirjaga ja saadki teada!